December 6, 2022

mini-F Eindejaarstoernooi 2017

Sinds het begin van dit seizoen heeft WCR weer jeugd die op de zaterdagochtenden aan het voetballen zijn. Het initiatief van Adam Maarschalkerweerd, om de jeugd van de jongste leeftijdscategorie trainingen te geven, heeft tot op heden goed uitgepakt en resulteert volgend seizoen in tenminste één F-team die wedstrijden gaat spelen. Om het huidige seizoen voor de mini’s op een leuke en uitdagende wijze af te sluiten is er 03 juni 2017 een eindejaarstoernooi georganiseerd, met clubs uit Albrandswaard en omstreken. Middels dit bericht willen wij jullie allen van harte uitnodigen ons nieuw talent te komen aanmoedigen en aanschouwen gedurende dit toernooi. Het toernooi zal om 10.00 uur aanvangen en duren tot circa 13.30 uur, met daarna een leuke afsluiting voor de kleine voetballertjes. Bent u erbij om de nieuwe, onbevangen en kleine WCR-spelers een onvergetelijke dag te bezorgen?

We zien u graag op het mini-F Eindejaarstoernooi 2017 op het Sportpark de omloop!

R.K. Sportvereniging WCR, Omloopseweg 6e, 3161 ER Rhoon.

wcr

Met vriendelijke groet,

Jan de Groote,

Adam Maarschalkerweerd en

Edwin Reedijk.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.