Geslaagd mini-F eindejaarstoernooi WCR

Het was afgelopen zaterdagochtend/middag 3 juni 2017 een gezellige drukte bij WCR waar het mini-F eindejaarstoernooi 2017 werd gehouden. Onder toeziend oog van de vaders en moeders vertoonden de jongste talentjes van Charlois SV,vv Rhoon, SCO’63,vv Spijkenisse (en natuurlijk ook WCR)op het zonnige hoofdveld van WCR hun voetbalkunsten.

puppillen-1

Klik HIER voor de complete fotoreportage, fotograaf Aad Kraaijenbrink

Het was hartverwarmend te zien hoeveel spelplezier en inzet ‘de Kuijtjes in spe ‘ hadden.

De wedstrijden die een zeer sportief karakter hadden stonden onder leiding van ervaren scheidsrechters die in de geest van het toernooi floten en de kaarten deze dag op zak konden houden. De uiteindelijke winnaar van het mini-F eindejaarstoernooi werd Charlois SV dat uit handen van Edwin Reedijk een fraaie beker in ontvangst mocht nemen. De deelnemertjes aan het toernooi dat om circa 14.00 werd beƫindigd kregen voor hun prestaties en als herinnering aan het toernooi allemaal een medaille!

Tot slot een woord van dank aan de organisatoren, de vele vrijwilligers en sponsoren die het houden van het mini-F-eindejaarstoernooi 2017 hebben mogelijk gemaakt.

puppillen-2

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

WCR behaalt wederom grote zege! WCR behaalt wederom grote zege!
Fotoreportage WCR 2 zondag-CVV Zwervers Fotoreportage WCR 2 zondag-CVV Zwervers
Stuur Jan een kaartje! Stuur Jan een kaartje!
WCR veegt Victoria 04 van de mat! WCR veegt Victoria 04 van de mat!

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.