December 2, 2022

2e Joost van Looyen toernooi

Beste  voetbalvrienden  A.S zaterdag is  het zover dan  starten we  om  11.00  met  de  wedstrijden van ons 2e  joost van looyen toernooi. Graag  alle  teams om  half  11  melden  in  de  commissiekamer bij  wcr. Dan  zal  het  toernooi schema worden  bekend  gemaakt. Zoals  jullie  weten is  het  een  7 tegen  7 Toernooi. Er  zal worden  gespeeld in 3  poules. De  organisatie zal zoveel mogelijk de teams  op  sterkte in te  delen. We  hopen  op  mooi weer en  dat  een  ieder zijn sportieve en  uitstekende humeur meebrengt naar het toernooi.

Vele  vrijwilligers zijn al  een hele tijd  mee  bezig om  er  een  mooie  dag van  te  maken.

Tot  zaterdag  allemaal Groetjes Jan de Groote

wcrnieuws1

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.