2e Joost van Looyen toernooi

Beste  voetbalvrienden  A.S zaterdag is  het zover dan  starten we  om  11.00  met  de  wedstrijden van ons 2e  joost van looyen toernooi. Graag  alle  teams om  half  11  melden  in  de  commissiekamer bij  wcr. Dan  zal  het  toernooi schema worden  bekend  gemaakt. Zoals  jullie  weten is  het  een  7 tegen  7 Toernooi. Er  zal worden  gespeeld in 3  poules. De  organisatie zal zoveel mogelijk de teams  op  sterkte in te  delen. We  hopen  op  mooi weer en  dat  een  ieder zijn sportieve en  uitstekende humeur meebrengt naar het toernooi.

Vele  vrijwilligers zijn al  een hele tijd  mee  bezig om  er  een  mooie  dag van  te  maken.

Tot  zaterdag  allemaal Groetjes Jan de Groote

wcrnieuws1

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019 Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019
Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019, Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019,
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys
Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag

Leave a Reply

Submit Comment

© 4706 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.