Nieuws uit de ziekenboeg (2)

Onze patiënt (zie foto) is gelukkig aan de betere hand getuige onderstaande app die een van onze bestuursleden kreeg en die wij u niet willen onthouden. Hij krijgt weer praatjes en zijn bekende humor heeft ie ook al weer terug

jan huizer 2

“Johny Boer kookt eenmalig voor emc r.dam d.w.z. ik kreeg gemalen kipfilet, roomsaus, gemalen wortelen, aardappelpuree en als dessert een vlaflip. Culliner een hoogstandje. Reeds bekend morgen komt kin yu look met patatje oorlog  “

jan huizer 1

In de loop van volgende week komt hij in het zorghotel van het Maastadziekenhuis terecht. Als hij daar eenmaal is aangeland kunnen we hem zelf bellen voor een bezoekafspraak. Voorlopig moeten we nog ff ons geduld bewaren maar gelukkig wijzen alle voortekenen op een zeer gunstig resultaat.

Natuurlijk wensen we hem vanaf de site van harte beterschap en zijn blij dat we binnenkort weer en glaasje met hem kunnen heffen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jan huizer 2

FacebookTwitterGoogle+Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Gebroeders van Veen keren terug naar Wcr-zondag Gebroeders van Veen keren terug naar Wcr-zondag
WCR (zo) onderuit bij Concordia WCR (zo) onderuit bij Concordia
Henri van Zeist verlengt voor 8e seizoen Wcr-zondag Henri van Zeist verlengt voor 8e seizoen Wcr-zondag
Uitnodiging Ledenvergadering Club van 50+ Uitnodiging Ledenvergadering Club van 50+

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.