Kom naar de algemene ledenvergadering van WCR op 30 oktober 2017!

Het bestuur van WCR nodigt de leden van harte uit om de komende algemene ledenvergadering van WCR bij te wonen. Een aantal leden voor wie de site en de e-mail minder goed bereikbaar zijn ontvangen deze uitnodiging per brief. De algemene vergadering van maandag 30 oktober 2017 vindt ook ditmaal plaats in onze kantine. De aanvang van deze bijeenkomst is 20.00.

Degenen die nog niet in het bezit zijn van de agenda van deze vergadering worden vriendelijk verzocht daarvoor onze secretaris (Peter Kwekel) te benaderen.

Zijn e-mailadres is: peterjkwekel@gmail.com

Tot slot                                                                                                                                                                

Stemmachtigingen dienen voor aanvang van de vergadering te worden ingeleverd bij Peter Kwekel en zullen dan als ‘Ingekomen stuk’ worden genoteerd.                                                                                                                                               Het Het bestuur hoopt u op 30 oktober 2017 te kunnen verwelkomen. We hebben allemaal belang bij een goed draaiend WCR.

WCR is niet zo maar een club. Het is onze club!

Bestuur WCR

wcrnieuws

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019 Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019
Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019, Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019,
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys
Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag

Leave a Reply

Submit Comment

© 4807 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.