Wcr-zo tegen Blijdorp promotie/degradatie wedstrijd

As zondag 3 Juni speelt Wcr-zo een belangrijke p/d wedsrijd tegen periode winnaar van de 3e klasse Blijdorp

Waar Wcr-zo de laaste weken flinke tikken heeft gehad draait het heel wat soepeler bij de “Hans Bel”brigade die hun wedstrijden simpel lijken te winnen. De wedstrijden worden gespeeld middels het Knock-out systeem.De winnaar gaat naar 2e ronde,kom je die ook door dan volgt er nog een finale wedstrijd.

Er wordt om 14.00 uur afgetrapt om sportpark “De Omloop” en deze wedstrijd zal worden geleid door scheidsrechter Dhr A.J. Verhoeve met als neutrale assistenten Dhr N.Moubarit en Dhr E. Hollemans. Wij wensen dit trio en alle toeschouwers een fijne sportieve wedstrijd toe.

Vanaf 14.00 uur Zal DJ “Martin” de muziek gaan verzorgen.

Graag tot as Zondag

Tc wcr-zo

wcrheaderklein

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

WCR behaalt wederom grote zege! WCR behaalt wederom grote zege!
Fotoreportage WCR 2 zondag-CVV Zwervers Fotoreportage WCR 2 zondag-CVV Zwervers
Stuur Jan een kaartje! Stuur Jan een kaartje!
WCR veegt Victoria 04 van de mat! WCR veegt Victoria 04 van de mat!

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.