Dank u wel……..voor een geslaagd Joost van Looijen toernooi

Dank u wel……..voor een geslaagd Joost van Looijen toernooi

Namens alle leden van WCR wil het bestuur een diepe buiging maken voor alle vrijwilligers die tezamen er voor gezorgd hebben dat we met zijn allen kunnen terugzien op een zeer geslaagd Joost van Looijen toernooi. Natuurlijk zat het zonnetje mee maar de vele vrijwilligers die een handje hebben bijgedragen hebben dit toernooi daadwerkelijk doen slagen. Nog nooit hebben zoveel teams zich ingeschreven. Het lijkt er op dat het ieder jaar drukker wordt. Het allergelukkigst is de penningmeester die afgelopen maandag de omzet naar de Rabobank mocht brengen. De dagomzet van dit toernooi was volgens zijn zeggen het hoogste in de afgelopen 30 jaar. Nogmaals dank u wel, dank u wel , dank u wel…………

IMG_0800

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019 Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019
Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019, Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019,
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys
Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag

One Response to "Dank u wel……..voor een geslaagd Joost van Looijen toernooi"

  1. Aad Kraaijenbrink says:

    Prima Bestuur , jullie dank aan al die vrijwilligers !!!

Leave a Reply

Submit Comment

© 4880 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.