Dank u wel……..voor een geslaagd Joost van Looijen toernooi

Dank u wel……..voor een geslaagd Joost van Looijen toernooi

Namens alle leden van WCR wil het bestuur een diepe buiging maken voor alle vrijwilligers die tezamen er voor gezorgd hebben dat we met zijn allen kunnen terugzien op een zeer geslaagd Joost van Looijen toernooi. Natuurlijk zat het zonnetje mee maar de vele vrijwilligers die een handje hebben bijgedragen hebben dit toernooi daadwerkelijk doen slagen. Nog nooit hebben zoveel teams zich ingeschreven. Het lijkt er op dat het ieder jaar drukker wordt. Het allergelukkigst is de penningmeester die afgelopen maandag de omzet naar de Rabobank mocht brengen. De dagomzet van dit toernooi was volgens zijn zeggen het hoogste in de afgelopen 30 jaar. Nogmaals dank u wel, dank u wel , dank u wel…………

IMG_0800

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Fotoreportage WCR 1 zondag-Dubbeldam 1 Fotoreportage WCR 1 zondag-Dubbeldam 1
Nieuwe ballenvanger op volhardingveld Nieuwe ballenvanger op volhardingveld
Beleid veldindeling WCR zaterdag seniorenelftallen Beleid veldindeling WCR zaterdag seniorenelftallen
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Goudswaardse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Goudswaardse Boys

One Response to "Dank u wel……..voor een geslaagd Joost van Looijen toernooi"

  1. Aad Kraaijenbrink says:

    Prima Bestuur , jullie dank aan al die vrijwilligers !!!

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.