November 18, 2019

Aangepast trainingsschema WCRza-1 en WCRZo-1

Hoewel onze velden de uitzonderlijk droge tijd van juli/augustus 2018 gelukkig met succes hebben doorstaan dienen we toch (vanzelfsprekend)rekening te houden met de verhoogde kwetsbaarheid van onze natuurgrasvelden
Daarom is het schema voor de wekelijkse trainingen van WCRzaterdag-1 en WCRzondag-1 enigszins aangepast voor de periode 14 augustus- 30 augustus 2018.

Vanwege de toch wel enigszins uitzonderlijke situatie waarvan nu sprake is rekenen we op begrip van alle betrokkenen om zich hieraan aan te passen.

Hoe ziet het aangepaste schema er nu uit?

Dinsdag 14 augustus
WCRzo-1: veldje en/of Volhardingstrook
WCRza-1: kunstgrasveld

Donderdag 16 aug.
WCRzo-1: veldje en/of  Volhardingstrook
WCRza-1: kunstgrasveld

Dinsdag 21 aug.     
WCRzo-1: kunstgrasveld
Wcrza-1: veldje en/of Volhardingstrook

Donderdag 23 aug.
WCRzo-1: kunstgrasveld
WCRza-1 :veldje en/of Volhardingstrook

Dinsdag   28 aug.
WCRzo-1:  veld 2
WCRza-1:  kunstgrasveld

Donderdag 30 aug.
WCRzo-1: veld 2
WCRza-1:    kunstgrasveld

Het is mogelijk dat op het WCR veldje en/of de Vvolhardigstrook slangen liggen om te beregenen.
Dan moet er even geimproviseerd worden.
Rien van Zanten zal proberen daarbij te helpen. Rien stuurt een schema naar de aanemer van de trainingsvelden dan kan deze daar wellicht rekening mee houden dat hij eerst andere velden beregent en dan pas onze trainingsveldjes.
Voor de op 18/19 augustus 2018 geplande wedstrijden  kijken we op donderdagavond 16 augustus 2018 of het mogelijk is op veld 2 te spelen. Anders wordt uitgeweken naar hethet kunstgrasveld. Wat niet verandert is de in het vooruitzicht gestelde Chinese maaltijd na afloop van de op 18-19 austus 2018 geplande wedstrijden. Een maaltijd die door het bestuur van WCR wordt aangeboden.

TechnischeCommissie WCR zondag-1

wcrheaderklein

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.