December 2, 2022

Oefenwedstrijd WCR zo 1-zo 2

Afgelopen zondag was de traditionele oefenwedstrijd tussen de selectie teams van de zondag.

WCR 1 kwam op een 1-0 voorsprong door Jeffrey van Veen die goed reageerde op een voorzet die doorschot richting de 2e paal. Vlak daarna was het Serdar Kolay die vanaf rechts naar binnenkwam trok en vanuit buiten de 16 meter met links de bal achter de keeper schoot. Toch kwam het 2e nog terug in de wedstrijd, Frank Weeda liep goed op een diepte pass en lopte de bal over keeper Giovanni. 2-1.
Vlak voor rust was het Sharondly die met rechts verwoestend uithaalde en zo de 3-1 op zijn naam zette.

Na rust was het WCR 2 die de aansluitingstreffer maakte. Uit een vrije trap was het Errie van der Zwan die de bal in de korte hoek kopte. WCR 1 leek even van slag te zijn maar was al weer snel in de aanval en was het dit keer Kevin van Veen die de bal over de keeper stifte en zo de 4-2 scoorde. In de laaste 15 minuten liep de score snel op, de 5-2, 6-2 en 7-2 kwamen op naam van Jeffrey van Veen.
De scheidsrechter vond het na 90 minuten mooi geweest en maakte er een einde aan.

Scoreverloop:
1-0 Jeffrey van Veen
2-0 Serdar Kolay
2-1 Frank Weeda
3-1 Sharondly
3-2 Errie van der Zwan
4-2 Kevin van Veen
5-2 Jeffrey van Veen
6-2 Jeffrey van Veen
7-2 Jeffrey van Veen

Verslag Jeffrey van Veen

WCR fotograaf Aad Kraaijenbrink was er bij voor de mooie fotoreportage.

Klik HIER voor alle foto’s.

IMG_1408

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.