September 26, 2020

Wat gaat het worden ??

Wat gaat het worden ??

Aankomend weekend is de vraag of er competitie-voetbal gespeeld gaat worden

Zoals U weet ligt er sneeuw op de natuur velden en kunstgras velden en dat zal gezien de temperaturen eerst komende dagen niet snel verdwijnen.De KNVB gaat niet over tot algehele aflasting dus als er op kunstgras gespeeld gaat worden moeten ook de clubs die een goedgekeurd kunstgrasveld hebben verplicht uitwijken daarnaar.

De 1 ste elftallen hebben hierbij voorrang

De zaterdag 1 speelt tegen G.O.Z. thuis en de zondag speelt tegen Besiktas thuis.

Dus afwachten maar of evt de kunstgrasvelden vrij van sneeuw zijn dit weekend

De zondag 1 gaat bij afkeuring om 12.30 uur trainen.Spelers van het 2e kunnen bij afkeuring tegen Leonidas 2 hierbij aansluiten en gezamenlijk kunnen ze daarna de “topper”Feyenoord-Ajax op de 2 tv’s in de kantine volgen.

Laten we hopen dat de wedstrijden gewoon doorgang zullen vinden en we de punten op de”Omloop”proberen te houden

wcrheaderklein

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.