November 18, 2019

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019

Vandaag, 16 februari 2019, hebben de jeugdteams de tweede competitiewedstrijd na de winterstop afgewerkt. Het was een mooie voorlentedag, het zonnetje scheen en het was heerlijk om met deze temperaturen weer op het voetbalveld te staan. De WCR-teams hebben lekker gevoetbald en er zijn weer veel doelpunten gemaakt dit weekend. Maar hoe hebben de jeugdteams het er vanaf gebracht? Heeft de JO7 zich weten te herpakken na de nederlaag van vorige week? En kunnen de JO8 en JO9 de overwinning van vorige week een goed vervolg geven? Lees het hier in de wedstrijdverslagen!!!

foto16feb

( foto van de week )

Rijnmond Hoogvliet Sport JO7-1 – WCR JO7-1

Het contrast met betrekking tot de weersomstandigheden ten opzichte van vorige week was erg groot. Terwijl de WCR-spelers vorige week nog omver geblazen werden door de koude wind, konden ze vandaag genieten van het heerlijke voorlente weer. Het voetbalveld werd iets groter gemaakt dan normaal, aangezien de teams vandaag 7 tegen 7 hebben gevoetbald. Hierdoor ontstonden veel voetbalduels en was het zo nu en dan erg hectisch met veel spelers voor het doel. Dit resulteerde in de eerste minuut al in een grote kans voor Rijnmond Hoogvliet Sport. Uit de kluts werd de bal bij de tweede paal hard ingeschoten, maar door een geweldige tackel wist Rayan de bal van de doellijn te halen. Even later had de verdedigingslinie van WCR geen kans op wederom een hard schot vanuit de kluts; 1-0. Vervolgens had WCR meer balbezit en kansen. Finn maakte uit één van deze kansen de gelijkmaker door de bal hard in de verre hoek te schieten, na een goede pass van Luckie. Na de 1-1 verloor WCR de grip op de wedstrijd, waardoor Rijnmond Hoogvliet Sport kon aanzetten. Souhaib kon een hard schot op doel pareren, maar was helaas kansloos op de rebound; 2-1. De druk van Rijnmond Hoogvliet Sport nam toe en ze maakten al snel de 3-1 en de 4-1. WCR was een aantal keer gevaarlijk in de counter, met schoten van Jivin, Rayan en Daan. Maar deze schoten troffen geen doel en gingen net langs de paal. WCR leek weer de overhand te krijgen, maar toch was het Rijnmond Hoogvliet Sport die voor de 5-1 aantekende. Op slag van rust na een achterbal zag Daan dat Finn diepging. Met een steekpass op maat wist hij Finn één op één met de laatste verdediger te zetten, Waarna Finn koelbloedig de bal in de verre schoof; 5-2. Na de rust kon WCR het tij niet meer keren. Na de 7-2 kwam het derde doelpunt van WCR te staan op naam van een Rijnmond Hoogvliet Sport speler. Hij schoot de bal in eigen goal na goed druk zetten van Noah, Jivin en Finn; 7-3. Laatstgenoemde was zo enthousiast over het eigen doelpunt, dat hij even niet zat op te letten en zo de bal langs hem het WCR-doel in zag gaan; 8-3. In de laatste minuten van de wedstrijd maakten de WCR-spelers nog een foutje door door het midden van het veld uit te verdedigen. Wat de tegenstander genadeloos afstrafte door de 9-3 binnen te schieten. Noah had in de slot minuut nog de 4e WCR-treffer op zijn schoen, maar schoot na goed druk te hebben gezet net langs de paal. De eindstand van Rijnmond Hoogvliet Sport JO7-1 – WCR JO7-1 is bepaald op 9-3. De eerst volgende wedstrijd van de JO7-1 zal een thuiswedstrijd zijn en die zal volledig in het teken staan van revanche. Dit omdat wederom Rijnmond Hoogvliet Sport JO7-1 de tegenstander zal zijn, 9 maart 10.00 uur.

WCR JO8-1 – SHO JO8-3

De WCR JO8-1 supporters hadden voorafgaand aan de wedstrijd niets te klagen. De WCR-spelers waren bezig met de warming up en de supporters werden warm gemaakt door het zonnetje. Aan het begin van de wedstrijd ontstonden direct een aantal kansen voor WCR door goed verdedigend druk te zetten en veel over te passen. Lars van der Stoep kon de eerste kans van de wedstrijd niet in het netje krijgen. Maar de tweede kans was wel raak; 1-0, doelpuntenmaker Levi. Het spel vond overwegend plaats op de helft van SHO. Een mooie kans van Samuel werd net gepakt door de keeper van SHO. SHO begon meer druk te zetten op de bal, maar de WCR-verdediging stond als een huis. Een paar minuten later was het spannend voor het WCR-goal. Een ingebrachte bal van SHO kon maar moeilijk worden weggewerkt door de WCR-defensie. De bal kwam in de kluts recht voor het doel van WCR. Door de bal goed te blokken wisten de WCR-spelers de bal uit de doelmond weg te halen. Even later was er een cornerbal voor WCR. Na een mooie pas kwam de bal zo voor de voeten van Lars Eleveld die onberispelijk raak schoot; 2-0. Na snel weer de bal te hebben veroverd kreeg WCR nog een kans, Amin schoot de bal net over het vijandelijke doel. Niet veel later was daar uit het niets een enorme kans voor SHO, één op één tegen over de keeper. Laatstgenoemde trok hierbij aan het langste eind door een goede redding te maken. De 3-0 was een beetje een rommeldoelpunt, vanuit de kluts wisten de WCR-spelers de bal achter de SHO-keeper te krijgen. WCR werd steeds sterker en Levi maakte de 4-0 voor zijn team. Niet veel later had Levi nog een grote kans. Na een mooie pass van Matthijs kon Levi uithalen, maar hij raakte de paal. De rebound, ingeschoten door Jayden, was echter wel raak; 5-0. Na de rust oogde WCR wat onoplettend, wat wederom resulteerde in een één tegen één situatie met de WCR-keeper. Ook dit maal was het weer onze doelverdedigster die aan het langste eind trok en de bal overtuigend wist te redden. Via opnieuw een cornerbal kon WCR aantekenen voor de 6-0. Amin gaf een voorzet op maat en Matthijs schoot de bal zo met z’n knie binnen. WCR bleef maar gaan met kansen creëren. Een hard schot van Amin werd gered door de keeper van SHO, die wederom ook een antwoord had op het schot van Samuel voor open goal. Niet veel later kon Amin toch aantekenen voor de 7-0 en schoot hij de 8-0 binnen uit een corner. Schoten van Levi, Jeanoah en Matthijs misten net het doel en schoten van Lars Eleveld en Amin werden goed gepakt door de keeper van SHO. Even later was het WCR die toch een tegentreffer moest incasseren. Na een goede redding van de doelverdedigster wisten de SHO-spelers de bal alsnog in het WCR-goal te krijgen; 8-1. WCR zette nog even de schouders eronder en kwam nog drie keer tot scoren. De 11-1 kwam, na een mooie actie, op naam van Levi. Hij bepaalde hiermee ook de eindstand van het doelpuntrijke duel. Na de wedstrijd was er niet alleen feestvreugde om de gewonnen wedstrijd, maar ook omdat Jeanoah zijn verjaardag vierde. Jeanoah, van harte gefeliciteerd! De volgende wedstrijd van WCR JO8-1 is tegen Zuidland JO8-3 in eigen huis. Aanvangstijd is 10.00 uur op zaterdag 9 maart.

Egelantier Boys JO9-1 – WCR JO9-1

De JO9-1 heeft vandaag overtuigend weten te winnen van Egelantier Boys. Op het sportpark Schulpweg werd het 0-12 voor de spelers van WCR JO9-1. Doelpuntenmakers waren Yanniek (2x), Tim (2x), Jesse (3x), Damier (2x), Disley en Imad. Ook werd er een eigen doelpunt gemaakt door Egelantier Boys. De eerstvolgende wedstrijd staat ingepland op 9-maart om 8.30 uur. De WCR-spelers van JO9-1 spelen uit tegen SSS in Klaaswaal.

Edwin Reedijk,

Jeugdtrainer Sv WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.