February 1, 2023

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 23 maart 2019

WCR JO8-1- Victoria’04 JO8-3

1e minuut 0-1 voor Victoria, WCR was nog niet wakker. Direct daarna maakt Jeanoah de 1-1, WCR heeft in de gaten dat de wedstrijd is begonnen. Er ontstonden vervolgens een aantal kansen voor Victoria, maar de keepster van WCR wist de ballen uit het doel te houden. Een aantal minuten later was het toch raak voor de spelers van Victoria, 1-2. Vrijwel direct maakten ze er ook nog 1-3 van. Voor de rust werd het nog 2-3 en er ontstonden nog een aantal kansen voor Matthijs, Amin en Jenoah. Ook had WCR nog wat geluk dat de paal redding bracht op een mooi schot van Victoria.

In de tweede helft ontstonden veel kansen voor WCR, maar een doelpunt bleef uit. Schoten van Levi en Amin misten doel. Het was een spannende periode van de wedstrijd, de bal gaat over en weer. WCR vecht voor een doelpunt. Meerdere pogingen van Amin, Matthijs, Jenoah en Lars Eleveld gingen naast of werden gepakt door de goalie van Victoria. Daarnaast ook een aantal goede kansen voor Victoria, maar deze werden goed gepakt door de WCR-goalie. De vaders en moeders stonden ook met spanning langs de lijn. Ze voelden dat er een doelpunt aan zat te komen. 4 Minuten voor tijd behield Amin goed het overzicht door met een pass op maat zijn teamgenoot vrij voor het doel te zetten; 3-3. De laatste 4 minuten kon het nog alle kanten op, er waren kansen voor zowel WCR als Victoria. Maar er werd niet meer gescoord, wat de uitslag op 3-3 heeft bepaald.

Verslaggeefster:

Marjan van Verre

WCR fotograaf Aad Kraaijenbrink maakte een leuke fotoreportage, klik HIER

Andere uitslagen jeugdteams:

13-03

WCR JO8-1-Excelsior’20 JO8-2                                                afgelast

20-03

WCR JO8-1-Excelsior’20 JO8-2 uitslag:                                    4-6

23-03

WCR JO7-1-Rhoon JO7-2 uitslag:                                             7-28

WCR JO8-1- Victoria 04 JO8-3 uitslag:                                     3-3

WCR JO9-1- msv De Betrokken Spartaan uitslag:                    4-6

Programma competitie jeugdteams:

Sv Poortugaal JO7-2 – WCR JO7-1, zaterdag 16 maart, 8.30 uur;

Flakkee JO8-1 – WCR JO8-1, zaterdag 16 maart, 9.15 uur;

WCR JO9-1 – RVVH JO9-6, zaterdag 16 maart, 9.00 uur. o:

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.