December 2, 2022

WCR wint de derby op 2e paasdag

WCR speelde deze maandag op een warm sportpark de wedstrijd tegen SV Charlois die zij met 2-1 wisten te winnen.

Opstelling: Joey Driest, Chemano Cruden, Thijs  Langstraat, Frank Weeda, Kevin de Groote, Kevin van Veen, Mitchel Keikes, Serdar Kolay, Rigillio Ramsubagh, Sharondly Joaquin, Jeffrey van Veen

Wissel: Luuk Otte

WCR dat vanmiddag scherp startte aan de wedstrijd liet zien dat zij deze wedstrijd graag wilden winnen. Na wat kleine kansjes voor beide partijen was het nog steeds 0-0. In de 11e minuut een goede counter van WCR. Het was Jeffrey van Veen die uit een voorzet van Sharondly Joaquin via het hoofd WCR op 1-0 bracht. Niet veel later kwam Charlois alweer op gelijke hoogte, uit een corner in de 14e minuut wist Remco de Neef de 1-1 te scoren. Voor de rust werd er niet meer gescoord.

De complete fotoreportage vind u HIER, fotograaf Aad Kraaijenbrink

Na de rust begon WCR weer scherp en kwamen ze vaak voor de goal van Charlois. Halverwege de 2e helft wist Rigilio Ramsubagh de keeper te verrassen door de bal in de korte hoek te schieten en zo de 2-1 op het scorebord te zetten. Na een lange eindfase stapte WCR met 3 punten van het veld.

Volgende week speelt WCR de inhaalwedstrijd uit bij COAL aan de Oldegaarde. Aftrap 14:00uur

Kevin Francois

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.