November 18, 2019

Jan de Groote benoemd tot bestuurslid Voetbalzaken

Het zal weinigen ontgaan zijn: tijdens de afgelopen algemene ledenvergadering van 11 maart 2019  is Jan de Groote door ons hoogste verenigingsorgaan benoemd tot bestuurslid ‘Voetbalzaken’ (voor zowel de standaard- en lagere seniorenelftallen van WCR als de jeugdafdeling van WCR) binnen het bestuur van WCR.                                                                                                                                                                     Het bestuur van WCR is verheugd met de toetreding van Jan tot ons bestuur waar de ruime voetbalkennis en – ervaring die Jan meebrengt meer dan welkom is. En wel omdat deze voetbalkennis/ervaring voorziet in de opvulling van een lacune waar tot voor kort in ons bestuur sprake van was. Met de komst van Jan bestaat het bestuur van WCR nu uit 6 leden. Wij wensen Jan een fijne periode toe als bestuurslid van WCR.

Bestuur WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.