February 28, 2020

Foto/verslag kaartavond en prijsuitreiking

Vrijdag 10 mei jl. was het weer zover, na een seizoen lang 2 wekelijks kaarten om een fiets aangeboden door de firma Bike Totaal Stout  Fietsen uit Rhoon. Deze werd uitgereikt door dhr. A.W. Stout zelf en met de vice voorzitter van WCR dhr. M. van de Grind. Voor de uitreiking heeft de organisatie van het klaverjassen dhr. A.W.  Stout bedankt voor het ter beschikking stellen van de  fiets  met een kleinigheid. De 3e prijs is gewonnen door dhr. P. Baas met  58772 punten, de 2e prijs door dhr. R. Hoek met 59253 punten en 1e prijs de fiets door dhr. E. Kuijpers  met 59772 punten. alle winnaars waren zeer verbaasd dat zij in de prijzen zijn gevallen.  Aan het eind van de Klaverjasavond hebben aandacht geschonken  aan de  dames mevr. A. Streefkerk en mevr. T. de Jong  die ons het hele seizoen hebben voorzien van een natje en een droogje. Het klaverjas seizoen zit er nog niet op we gaan een keer klaverjassen en stoppen we er mee en gaan er volgend jaar weer mee verder.

WCR fotograaf Aad Kraaijenbrink was er bij en maakte de fotoreportage.

Klik HIER voor de complete reportage.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.