February 28, 2020

Eindejaars jeugdtoernooi WCR wederom een succes!


Eindejaars jeugdtoernooi WCR wederom een succes!
Het was afgelopen zaterdagochtend/middag 1 juni 2019 een gezellige drukte bij WCR waar het tweede eindejaars jeugdtoernooi werd gehouden. Zoals bekend maakt de jeugdafdeling van WCR mede onder invloed van deskundige begeleiders onder het motto ‘Wie de jeugd heeft heeft de toekomst’ momenteel een gestage en duurzame groei door. Onder toeziend oog van de massaal meegekomen vaders en moeders, opa’s en oma’s vertoonden de jongste talentjes van COAL,RDM,vv. Rhoon, SC Botlek,vv. Pernis, Rijnmond Hoogvliet Sport, vv. Smitshoek en….. natuurlijk ook WCR ‘s-ochtends en ‘s-middags hun voetbalkunsten op het hoofdveld van WCR. Ook een stralend zonnetje droeg haar steentje bij aan de spelvreugde. En zo er deze zaterdag nog sprake was van regen was dat een ‘doelpuntenregen’. Het was hartverwarmend om te zien hoeveel spelplezier deze ‘groeibriljantjes’ van de deelnemende clubs uitstraalden. De uiteindelijke winnaars van het toernooi waren de ongeslagen teams van Rijnmond Hoogvliet en vv. Smitshoek die uit handen van organisator Edwin Reedijk een fraaie trofee in ontvangst mochten nemen. Patat, frikandel en ijs en ruim voorhanden fruit zorgden er voor dat de deelnemertjesna de gedane inspanningen niet met een lege maag naar huis toe hoefden te reizen. Het wederom zeer geslaagde eindejaars jeugdtoernooi van WCRwerd mogelijk gemaakt door MCD Rhoon, André Heezen Groente en Fruit, Wesdorp Transport en de Club van 50+ . Ook een woord van dank aan de vrijwilligers die deze dag belangeloos hun medewerking verleenden om van deze toernooidag een onvergetelijke dag te maken is zeker op zijn plaats.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.