February 28, 2020

In memoriam Arie Verhagen

In memoriam Arie Verhagen

Afgelopen maandag kregen wij het droevige bericht dat Arie Verhagen een van onze van ons oudste en trouwste leden , stille sponsor, supporter van ALLE elftallen en erelid van WCR is overleden. Met recht mag hij een stille sponsor en supporter van alle elftallen worden genoemd. Tot zijn dood toe bleef Arie ge├»nteresseerd in het wel en wee van alle elftallen. Zelfs de prestaties van zaterdag 6 hield hij bij. Na zijn imposante voetbalcarri├Ęre bij WCR waar hij in alle elftallen zijn steentje bijdroeg bleef hij WCR trouw. Tot op hoge leeftijd (88 jaar) was hij op menige zaterdag of zondag wel in of rondom onze velde te vinden om de verrichtingen van de teams te volgen. En als een scheidsrechter niet naar zijn zin floot dan kon hij op onvervalste kritiek van Arie rekenen. WCR was zijn cluppie en zelfs vlak voor zijn dood droeg hij er zorg voor dat er papier werd opgehaald in het appartementencomplex waar hij woonachtig was. Arie was een ongeridderde ridder. Bij leven heeft hij nooit een Koninklijke onderscheiding mogen ontvangen. Postuum verdient hij het zeker. Het was een van de stille krachten op de achtergrond waar WCR veel aan te danken heeft. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 8 juni om 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Langenhorst 100, 3085 HR te Rotterdam. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.20 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.