Programma/uitslagen

Programma/uitslagen WCR elftallen, competitie, beker en oefenwedstrijden Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen

WCR THUIS 

Dag Datum Tijd  Type  Wedstrijd  Uitslag 
 Zaterdag  03-11-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 2 zaterdag-Pernis 3 2-3
 Zaterdag  03-11-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 3 zaterdag-BVCB 7 2-3
 Zaterdag  03-11-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 6 zaterdag-Abbenbroek 3 afgelast
 Zondag  06-11-2018  20:00 uur  Cup  WCR 1 zondag-Spijkenisse 1 afgelast
 Zaterdag  10-11-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 4 zaterdag-sv Poortugaal 5 4-1
 Zaterdag  10-11-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 5 zaterdag-sv Poortugaal 9 2-1
 Zaterdag  17-11-2018  10:00 uur  Comp.  WCR JO8-1-SV Charlois JO8-3 -
 Zaterdag  17-11-2018  10:00 uur  Comp.  WCR JO7-1-SC Botlek JO7-1 -
 Zaterdag  17-11-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 2 zaterdag-sv Poortugaal 4 0-6
 Zaterdag  17-11-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 3 zaterdag-Barendrecht 11 2-1
 Zaterdag  17-11-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 1 zaterdag-Goudswaardse Boys 1 2-2
 Zondag  18-11-2018  11:30 uur  Comp.  WCR 2 zondag-Concordia 3 2-2
 Zondag  18-11-2018  14:00 uur  Comp.  WCR 1 zondag-Dubbeldam 1 gestaakt
 Zaterdag  24-11-2018  10:00 uur  Comp.  WCR JO7-2-Rijnmond Sport Hoogvliet JO7-1 -
 Zaterdag  24-11-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 4 zaterdag-GHVV’13 4 -
 Zaterdag  24-11-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 1 zaterdag-BZC Zuiderpark 1  -
 Zaterdag  24-11-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 5 zaterdag-GHVV’13 7  -

WCR UIT

Dag Datum  Tijd  Type  Wedstrijd  Uitslag 
 Zaterdag  03-11-2018  08:45 uur  comp.  Victoria’04 JO7-1-WCR JO7-2 nb
 zaterdag  03-11-2018  09:45 uur  comp.  Rhoon JO8-2-WCR JO8-1 nb
 Zaterdag  03-11-2018  12:00 uur  comp.  Alexandria’66 JO7-1-WCR JO7-1 nb
 Zaterdag  03-11-2018  13:30 uur  comp.  Charlois sv 3-WCR 4 zaterdag 7-3
 Zaterdag  03-11-2018  14:30 uur  comp.  GOZ 1-WCR 1 zaterdag 5-0
 Zaterdag  03-11-2018  14:30 uur  comp.  de Egelantier Boys 3-WCR 5 zaterdag 3-2
 Zondag  04-11-2018  12:00 uur  comp.  Leonidas 2-WCR 2 zondag 4-1
 Zondag  04-11-2018  14:00 uur  comp.  Coal 1-WCR 1 zondag 3-3
 Zaterdag  10-11-2018  13:00 uur  comp.  Steeds Hooger 4-WCR 3 zaterdag 4-1
 Zaterdag  10-11-2018  08:45 uur  comp.  VOF JO8-4-WCR JO8-1 0-11
 Zaterdag  17-11-2018  08:30 uur  comp.  Slikkerveer JO7-3-WCR JO7-2 -
 Zaterdag  17-11-2018  14:30 uur  comp.  FC IJsselmonde 2-WCR 4 zaterdag  2-2
 Zaterdag  17-11-2018  14:30 uur  comp.  Vierpolders 4-WCR 5 zaterdag 4-3
 Zaterdag  17-11-2018  14:30 uur  comp.  vv Brielle 7-WCR 6 zaterdag 12-0
 Zaterdag  24-11-2018  10:00 uur  comp.  Groeneweg JO7-2-WCR JO7-1 -
 Zaterdag  24-11-2018  13:30 uur  comp.  Barendrecht 8-WCR 2 zaterdag -
 Zaterdag  24-11-2018  14:00 uur  comp.  Excelsior Maassluis JO8-2-WCR JO8-1 -
 Zaterdag  24-11-2018  16:15 uur  comp.  Blijdorp 1-WCR 3 zaterdag -
 Zaterdag  24-11-2018  16:45 uur  comp.  Neptunus Schiebroek 8-WCR 6 zaterdag -
 Zondag  25-11-2018  12:00 uur  comp.  FC Zoetermeer 2-WCR 2 zondag -
 Zondag  25-11-2018  14:00 uur  comp.  sv Charlois 1-WCR 1 zondag -

Bron : KNVB programmawcr

Share
© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.