Programma/uitslagen

Programma/uitslagen WCR elftallen, competitie, beker en oefenwedstrijden Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen

WCR THUIS 

Dag Datum Tijd  Type  Wedstrijd  Uitslag 
 Zaterdag  01-09-2018  10:00 uur  beker  WCR JO8-1-CWO JO8-2 9-6
 Zaterdag  01-09-2018  12:00 uur  beker  WCR 2 zaterdag-Barendrecht 6 3-1
 Zaterdag  01-09-2018  14:30 uur  beker  WCR 1 zaterdag-Rijnmond HS 1 0-3
 Zaterdag  01-09-2018  14:30 uur  beker  WCR 5 zaterdag-ijvv de Zwervers 6 0-5
 Zondag  02-09-2018  12:00 uur  beker  WCR 2 zondag-Spartaan’20 2 0-4
 Zondag  02-09-2018  14:00 uur  beker  WCR 1 zondag-Slikkerveer 1 1-4
 Zaterdag  08-09-2018  12:00 uur  beker  WCR 3 zaterdag-FC Binnenmaas 5 1-3
 Donderdag  20-09-2018  20:00 uur  beker  WCR 2 zaterdag-DRL 2  5-6
 Zaterdag  22-09-2018  10:00 uur  Comp.  WCR JO7-1-DRL JO7-1 -
 Zaterdag  22-09-2018  10:00 uur  Comp.  WCR JO7-2-SC Botlek JO7-2 -
 Zaterdag  22-09-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 4 zaterdag-SC Botlek 6  1-2
 Zaterdag  22-09-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 5 zaterdag-FC Vlotbrug 4 1-10
 Zaterdag  22-09-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 6 zaterdag-Excelsior’20 3 0-4
 Zaterdag  29-09-2018  10:00 uur  Comp.  WCR JO8-1-Strijen JO8-2 0-1
 Zaterdag  29-09-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 3 zaterdag-Smitshoek 7 -
 Zaterdag  29-09-2018  12:00 uur  Comp.  WCR 2 zaterdag-FC Vlobrug 3 -
 Zaterdag  29-09-2018  14:30 uur  Comp.  WCR 1 zaterdag-Transvalia ZW 1 -
 Zondag  30-09-2018  11:30 uur  Comp.  WCR 2 zondag-Wippolder 2 -
 Zondag  30-09-2018  14:00 uur  Comp.  WCR 1 zondag-SEP 1 -

WCR UIT

Dag Datum  Tijd  Type  Wedstrijd  Uitslag 
 Woensdag  19-09-2018  20:00 uur  beker  vv Hekelingen 7-WCR 6 zaterdag 0-1
 Zaterdag  22-09-2018  10:30 uur  comp.  FC Binnenmaas JO8-2-WCR JO8-1 -
 Zaterdag  22-09-2018  14:30 uur  comp.  Zinkwegse Boys 1-WCR 1 zaterdag 2-1
 Zaterdag  22-09-2018  14:30 uur  comp.  ijvv de Zwervers 4-WCR 3 zaterdag 2-1
 Zondag  23-09-2018  12:00 uur  comp.  Groeneweg 2-WCR 2 zondag 0-1
 Zondag  23-09-2018  14:00 uur  comp.  OHVV 1-WCR 1 zondag 2-2
 Zaterdag  29-09-2018  08:30 uur  comp.  Pernis JO7-2-WCR JO7-1  -
 Zaterdag  29-09-2018  12:30 uur  comp.  Alexandria”66 JO7-3-WCR JO7-2  -
 Zaterdag  29-09-2018  14:30 uur  comp.  Rhoon 6-WCR 6 zaterdag -
 Zaterdag  29-09-2018  14:30 uur  comp.  Rockanje 4-WCR 5 zaterdag -
 Zaterdag  29-09-2018  14:30 uur  comp.  Rhoon 5-WCR 4 zaterdag -
-

Bron : KNVB programmawcr

Share
© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.