Programma/uitslagen

Programma/uitslagen WCR elftallen, competitie, beker en oefenwedstrijden Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen WCR THUIS 

Dag Datum Tijd  Type  Wedstrijd  Uitslag 
 Zaterdag  05-05-2018  10:00 uur  comp.  WCR JO7-1-Pernis JO7-1 nb
 Zaterdag  05-05-2018  14:30 uur  comp.  WCR 4 zaterdag-SCO’63 6 1-4
 Zaterdag  12-05-2018  12:00 uur  comp.  WCR 2 zaterdag-Coal 3 7-0
 Zaterdag  12-05-2018  12:00 uur  comp.  WCR 3 zaterdag-Rozenburg 6 1-0
 Zaterdag  12-05-2018  15:00 uur  comp.  WCR 1 zaterdag-FC Vlotbrug 1 2-0
 Zaterdag  19-05-2018  10:00 uur  comp.  WCR JO7-1-Rhoon JO7-1 nb
 Zaterdag  19-05-2018  12:00 uur  comp.  WCR 5 zaterdag-Abbenbroek 4 2-1
 Zaterdag  19-05-2018  14:30 uur  comp.  WCR 4 zaterdag-ijvv de Zwervers 6 4-3
 Zondag  20-05-2018  14:00 uur  comp.  WCR 1 zondag-TOGB 1 2-8
 Zaterdag  26-05-2018  12:00 uur  comp.  WCR 2 zaterdag-Swift Boys 6 0-0
 Zaterdag  26-05-2018  14:30 uur  comp.  WCR 1 zaterdag-Spartaan’20 1 3-0
 Zondag  27-05-2018  12:00 uur  comp.  WCR 2 zondag-Spartaan’20 2 2-8
 Woensdag  30-05-2018  20:00 uur  comp.  WCR 3 zaterdag-SSS 4 afg
 Zaterdag  02-06-2018  12:00 uur  comp.  WCR 5 zaterdag-Abbenbroek 3 6-4
 Zondag  03-06-2018  14:00 uur  Na.comp  WCR 1 zondag-Blijdorp 1  1-3
 Donderdag  21-06-2018  19:30 uur  comp.  WCR 2 zaterdag-Swift Boys 6 -

WCR UIT

Dag Datum  Tijd  Type  Wedstrijd  Uitslag 
 Dinsdag  01-05-2018  20:00 uur  comp.  SCO’63 4-WCR 5 zaterdag 0-3
 Zaterdag  12-05-2018  ??:?? uur  comp.  vv Brielle-WCR 5 zaterdag 2-1
 Zondag  13-05-2018  12:00 uur  comp.  den Hoorn 3-WCR 2 zondag 2-2
 Zondag  13-05-2018  14:00 uur  comp.  ONA 1-WCR 1 zondag 5-4
 Donderdag  17-05-2018  20:00 uur  comp.  Spartaan’20 2-WCR 2 zondag 5-1
 Zaterdag  19-05-2018  14:15 uur  comp.  Poortugaal 3-WCR 2 zaterdag 1-8
 Zaterdag  19-05-2018  14:30 uur  comp.  Poortugaal 1-WCR 1 zaterdag 7-5
 Zaterdag  19-05-2018  14:30 uur  comp.  FC Binnenmaas 7-WCR 3 zaterdag 3-2
 Zondag  20-05-2018  11:30 uur  comp.  Leonidas 2-WCR 2 zondag 2-5
 Dinsdag  22-05-2018  20:00 uur  comp.  Barendrecht 18-WCR 4 zaterdag 2-2
 Zaterdag  26-05-2018  14:00 uur  comp.  SCO’63 6-WCR 4 zaterdag 7-5
 Zaterdag  26-05-2018  14:30 uur  comp.  FC Vlotbrug 5-WCR 5 zaterdag 4-1
 Zondag  27-05-2018  14:00 uur  comp.  Wippolder 1-WCR 1 zondag 3-0

Bron : KNVB programmawcr

Share
© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.